Audi Q4 e-tron
Sportback 35 Edition 55 kWh | PANO | S-line | SONOS | 94 % soh
Direct kopen, basisprijs: € 29.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.980,-
LEASEPRIJS: € 494,12 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.996,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q4 e-tron |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 35 Edition 55 kWh | PANO | S-line | SONOS | 94 % soh |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 6 december 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 50.500 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 494,12 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-651-ZG |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.870 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.475 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 3 zone airconditioning
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Audi Connect diensten
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- file assistent
- Matrix LED koplampen
- metaalkleur
- rijstrooksensor met correctie
- Stoelverwarming vóór
- Velgen Audi Sport, 5-arm-rotor-evo, mat-titaangrijs, glansgedraaid
- Achterbankleuning, in ongelijke delen (60:40)
- Achterklep elektrisch openend en sluitend
- achteruitrijcamera
- achteruitrijcamera
- Akoestische glas in de voorportieren
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Assistentiepakket "Safety"
- Assistentiepakket advanced
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Comfortpakket plus
- Comfortsleutel (inclusief achterklep met virtual pedal)
- Comortpakket
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- head-up display
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless entry/start
- Koplampreinigingsinstallatie
- LED achterlichten
- lendesteunen (verstelbaar)
- lendesteunen (verstelbaar)
- Matrix LED-koplampen
- MMI navigatie plus
- MMI navigatie pro
- oplaadmogelijkheid
- Parkeerhulp voor en achter
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- SONOS Premium Sound System
- Spiegelkappen in carroseriekleur
- Sportonderstel
- Veiligheidspakket plus
- verkeersbord detectie
- verkeersbord detectie
- Vierspaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- WiFi voorbereiding